Dağ İnciri (İri Boy) (2 Kg Özel Sepet Paket)

Yeni Mahsül Dağ İnciri (İri Boy) (2 Kg Özel Sepet Paket)

Ürün Görseli

Dağ İncirlerimizin lezzetini Sepette Dizilim ile bütünleştirdik. Hediyelik siparişlerinizi seçerken zorluk yaşamayın istedik!

Sepette incir; çok uzun yıllardan buyana el emeği ile örülen kargı  sepetin, içine titizlikle yerleştirilen dağ incirin bütünleşmesini sizlere sunuyoruz.

Değerli müşterilerimize bu şekilde göndermemizin birçok nedeni var. Bizler için en önemli sebeb "büyük emekler"e verdiğimiz değerden kaynaklanmaktadır. Yani sipariş vereceğiniz her sepet dağ incirimiz, kaybolmaya yüz tutmuş sepet örgü mesleğini ayakta tutmaktadır.

Doğallığını korumasının en güzel yöntemlerinden biri olan sepet incir, görsellik olarak ta bizi eskilere taşımaktadır. Verdiğimiz bu önemin en güzel yanı da, yaşattığımız eski doğal lezzetleri sizlere kusursuz ulaştırmaktır.

Size ulaştırdığımız sepette kuru incirleri nasıl mı muhafaza etmeliyiz?

+4 ve altındaki derece soğukluklarında, hava ile temas ettirmeden (kapalı bir şekilde)  muhafaza edebilirsiniz. En az 2 yıl (24 ay) bu şekilde muhafaza etseniz bile doğal dağ incirlerinizi ilk günkü tazeliğinde korursunuz.

Derin dondurucuda (-18 derecede) muhafaza edebilirsiniz fakat; bu işlemde kuru incirler çözüldükten sonra kararabileceği için 1 hafta içinde tüketmenizi tavsiye ederiz. 

Unutmayın! Bizler üreticiyiz ve stoklarımız her sezon sınırlıdır. Her sezon yeni mahsül dağ incirlerimizi değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Dikkat: Dağ İncirlerimizde "ön sipariş ver" bölümünden alışveriş yaparsanız, geçmiş sezondaki fiyatlardan satın almanıza olanak sağlanıp, fiyat artışı riskinden kurtulmuş olacaksınız.

Sepetiniz açık,kırık,bozuk, gramajı eksik mi geldi? hemen bize ulaşın yenileyelim. Değerli Müşterilerimize en kısa zamanda geri dönüş yaptığımız kesinlikle doğrudur. Üretici politikamız doğrultusunda müşteri memnuniyeti ve önceliği bizim için ilk plandadır. Bu nedenle mağduriyetinizle anında ilgilenebilmekteyiz.

Üye müşterilerimizin bize sistem üzerinden verdiği tüm talepleri (iade, kupon kodu, hediye çeki vs) değerlendirip, çok kısa bir süre içerisinde onaylamaktayız.

Satın aldığınız her ürün sonrası bize olumlu ya da olumsuz yorum yapmayı ihmal etmeyiniz. Unutmayın, yaptığınız her yorum; misyon ve vizyon olarak bizlerin sizlere daha iyi hizmet verebilmesine olanak sağlayacaktır.

Hatırlatma:Ürünlerimiz Türk Patent Marka Tescilli onaylı olup, Tarım ve Orman Bakanlığı organik ve doğal tarım alanlarına sahip üretim sertifikalıdır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

850 ₺ Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo

  • Görüntülenme: 33113
  • Marka: Ata Yaylası
  • Ürün Kodu: ATA-1002
  • Stok Durumu: 886
  • 699,95 TL
  • Vergiler Hariç: 693,02 TL

Etiketler: incir, kuru, dağ incir, doğal, organik, Sepette incir,