Neden Güvenmeli

Ege Bölgesi Organik ve Doğal Yöresel üretim ilkelerimiz doğrultusunda, 1983 ten beri üretim tecrübemizle, ayrıca 2016 dan beri E-Ticaret Perakende üreticiden tüketiciye üstün hizmet anlayışıyla devam ettiğimiz bu yolda her geçen gün sizlerin desteğiyle büyüyoruz...

-Türk Patent Marka Tescilli ve E-Defter Vergiye Tabii Onay.

-T.C Tarım ve Orman Bakanlığı Alerjen ve Aflatoksin testleri uygunluğu.

-T.C Tarım ve Orman Bakanlığı'nca Organik Tarıma Kayıtlı, yaklaşık 56 Bin Dekarlık üretim bahçelerimizle sunduğumuz, A Kalite Üretim Anlayışı.

-Sezon Boyu Soğuk Hava Depolarımızda ürün tazeliğini korumak ve kalitesini yitirmemek.

- Gıdaya uygun Ambalajlama/Kargolama sonrası Sipariş - Müşteri hizmeti olarak "ulaşana kadar" kargo takip bilgilendirme süreci hizmetimiz.

Mesafeli satış prosedürlerimize uygun, kural ve ilkelere aykırı bir ihlal bulundurmadan son derece titizlikle hareket etmekteyiz.

Üretici olarak, gıda hassasiyetimizle raf ömrü ve kalite özverimizi zedelemeden, donanımlı gıda muhafaza tecrübemizle tüm detaylı (hijyen, titizlik, doğallık, organik üretim) aşamalar, süzgecimizden onaylandıktan sonra stoklarımıza eklenmektedir.

Kısaca Ata Yaylası olarak sizlere sunduğumuz ürün politikamızda ve alanımızda; Kendi Ürettiğimiz Ürünler  ve 1. Kalite ürünlerimiz dışına çıkmamaktayız.