Hakkımızda

Ata Yaylası olarak 37 yıllık organik tarım ve doğal üretim çizgisinden vazgeçmeyen, yerli doğal üretimin Aydın bölgesi ürünlerini sofralarınıza bir kargo kadar yakınlaştıran hizmetimizi misyon edindik. Çevre kirliliğinin etkisinden uzak üretim yapan Ata Yaylası, Organik Tarım Sertifikalı bahçeleriyle ve doğal üretim ilkeleriyle her geçen gün sizlerin gıda anlamında sağlığınıza verdiğiniz değerlere hitap ederek ilerliyoruz... Vizyon olarak el değmeden kurutulan gıdalar ve organik ürünler, Ata Yaylası sayesinde sofralarınıza örnek teşkil ederek süslüyoruz.

Mevsimsel tazeliğindeki doğallıklarımızı "soğuk zincir" ambalaj ile bozulma riskini ortadan kaldırarak günlük tazeliğinde gönderiyoruz.

Kavanoz içerisindeki ürünlerin kargoda sorun yaşamamayı garanti eden airpack (havalıpaket) yöntemiyle gönderiyoruz. Hiçbir ürünümüzü kargoda zedelenmemesi için hassasiyetle paketleyip sizlere ulaştırıyoruz.

Ürünlerimizi beğenmediğiniz taktirde sorgusuz sualsiz iade alıyoruz. (kargo ücreti dahil)

Bütün Ürünlerimiz 25659 Sayılı Organik Tarım Esasları ve Uygulamalarına İlişkin Yönetmeliğe göre kontrol edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Gerek sosyal medya gerekse telefonla 7/24 bizlerle illetişim kurabilirsiniz (Instagram, Facebook, Whatsapp)


BELGELERİMİZ


Mesleki Faaliyet Belgemiz.

Vergi Levhamız

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca Arıcılık Kayıt Belgemiz.

Türk Patent Onaylı Marka Tescil Bilgilerimiz

29 Yıllık süregelen arıcılık tecrübemizin başladığı kurs bitirme belgemiz.

Üretim Bahçelerimiz ve Arı Kovanlarımızı gösteren belgemiz.