Propolis (Zeytinyağı ile çözümlenmiş) (30 cc)

Yeni Mahsül Propolis (Zeytinyağı ile çözümlenmiş) (30 cc)

Ürün Görseli

Arı kovanlarımızda nadir miktarda üretilen Propolis, ham madde olarak çözümlemek için sürekli ağzınızdaki enzimlerle çiğneyerek tüketmelisiniz. Bu zor ve uğraştırıcı olduğundan doğal çözümlemenin ve bir o kadar da faydasını katlamanın yollarını araştırdık. işte size doğal zeytinyağı ile çözümlenmiş propolis! Kesinlikle piyasadaki alkollü çözümlenmişlerle karıştırmayın. Bizler size en faydalı olan sıvıya dönüşümünü ve vücuda faydasını hesaplayarak, taşbaskı zeytinyağlarımızda yoğun uğraşlarla kolayca tüketilebilir hale getirdik!

Sağlığımıza önem vermek, her insanın temel gerekliliğidir. Günümüz şartlarda çevre kirliliği ve beslenme bozukluklarının ortaya çıkardığı birçok sağlıksal sorunlar tehlike oluşturmaktadır.  Günümüz tıp ne kadar ilerlese  de  beslenmenin önemi çok büyüktür. Özellikle vücut direncimizi arttırmak ve bağışıklık sistemimizi sağlamlaştırmak istiyorsak, besin değeri yüksek organik ve doğal gıdalar tüketmeliyiz.

Ata Yaylası olarak kovanlarımızdan ham (katı) olarak topladığımız propolis , içerdiği vücut tamir edici özellikleriyle mucizeleri başarıyor. Bilinmelidirki propolis , ham olarak tüketildiğinde, vücuttaki enzimler sadece %5 inden faydalanmaktadırlar. Bizler Ata Yaylası olarak tam anlamıyla nasıl faydalanabileceğimizi  araştırırken, doğal çözümlemenin denemelerini yapmaya başladık. Piyasada çözümlenen alkollü propolislerin pek sağlıklı olmadığını düşündük ve Zeytinyağı ile çözümlemeye karar verdik...

Zeytinyağı ile çözümlenmiş propolisimiz, tamamen doğaldır, alkol yoktur, vücuda etkisi çok yüksektir.

Bir ağacın kökleri o ağaca gerekli olan besinleri taşımada ne kadar önemli ise, insanda da mide ve bağırsaklar aynı önemi taşırlar. Vücut, bağırsaklardan sağladığı emilim ile sağlığı olumlu ya da olumsuz etkiler.

Bu noktada zeytinyağının bağırsak sistemini olumlu etkilediği bir gerçek. Propolisin ise bağışıklık sistemine verdiği  fayda  ve antioksidan zenginliği ile onarıcı  özellikleri birleştirilmekte. Her iki ürünün birarada çözümlenmiş olması muazzam bir  gıda ortaya çıkarıyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

850 ₺ Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo

  • Görüntülenme: 22249
  • Marka: Ata Yaylası
  • Ürün Kodu: ATA2001
  • Stok Durumu: 109
  • 149,58 TL
  • Vergiler Hariç: 148,10 TL

Etiketler: propolis doğal