Çam Balı Süzme (850 Gr)

Yeni Mahsül Çam Balı Süzme (850 Gr)

Ürün Görseli

Arılarımızı tamamen çamlarla kaplı bölgemizde bıraktığımızda, oradaki muazzam arı çalışmasını izlemeye doyamayız... neden mi? Çam ağaçların gövdesinde beyaz bir salgı oluşur. Arılar o noktalardaki salgıyı çeker ve kovanlarımıza taşırlar. Böylelikle hem çok lezzetli hem de çok faydalı çam balını süzmek bize kalır... O zaman gelin sizlere çam balımızın faydalarını kısaca belirtelim:

*Saça etkisi: Kel kalmaktan korkarcasına saçınız mı dökülüyor? çam balındaki salgı, saçın güçlenmesine ve kökünün tekrar artmasına katkıda bulunur.

*Halsizlik: Bilinmelidir ki halsiz ve yorgun düşen bir insan bedeni, ruhsal anlamda da huzursuzluk yaşamaktadır. Özellikle ağır işlerde çalışan kişilerin; çam balını düzenli tükettiğinde yorgunluk ve halsizliğin çok çok azaldığı gözlenmiştir.

*Vücuttaki yaraya etkisi: Çam balı, sadece tüketerek şifa olmuyor! Bir yaranın üzerine sürdüğünüzde; havadaki nemi çekici özelliği ile çam balındaki özler birleşerek yarayı çözümler, iltihaplanmasını önler ve hücre yenilenmesini arttırır.

*Sindirim sistemi ve miğde: Miğde bilinmelidir ki asitli yiyeceklere karşı çok hassastır. insan anatomisine uyum sağlayamayan asitİk etkenler ve gıdalar kesinlikle mide problemi yaşayanlara önerilmemektedir. ancak çam balı, miğde problemi yaşayanların, oldukça asit barındırmasına rağmen uzmanların bolca çam balı tüketmeleri gerektİğini vurguluyor.

*Kabızlık veya ishale karşı savaşır: Sindirim sistemini dengeleyici yapısı olan çam balı; boşaltım sistemine de yardımcı olur. Bilinmelidir ki iç hastalıkları uzman doktorlarla tedavi ediliyor. Fakat böyle sıkıntıları doktora gitmeden çam balı ile giderebilirsiniz


Aydın Madran Dağı'nın eşsiz çam esintisinde üretilen Doğal Süzme Çam Ballarımız stoklarımızda!


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

850 ₺ Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo

  • Görüntülenme: 24429
  • Marka: Ata Yaylası
  • Ürün Kodu: BAL-cam
  • Stok Durumu: 1000
  • 259,82 TL
  • Vergiler Hariç: 257,25 TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: çam bal doğal organik sağlık